24 Mart 2013 Pazar

Pazar Maç Tüyo Tahmin Program24.03.2013 Maç Tüyo tahmin

İrlanda Premier Ligi

Droghea - Bray Wanderers  X2 2.04 Odeonbet

Droghea son 3 maçında sadece 2 puan aldı ve hafta içi maç oynadı. Bray ise hadfta içindeki maçı ertelendi.

Ev sahibinde önemli eksikler var. Daly yok, Candy 'nin oynayıp oynamayacağı maç saati belli olacak. McNaly zaten yoktu, O'Neill yok ve Predegast yok.

Bray bir maç kazandı bir maç kaybetti, ama kaybettiği maç güçlü Sligo' ya karışıydı.

Defansta Michell ve O'Connor yok ama zaten bu sene daha hiç maçta oynamadılar, değerlendirmek manasız bu şekilde.

Bu orana bakıpta almamak olmaz biz aldık, oran düşüşte olabilir, bol kazançlar. Bu maç tahminin akşam Facebook grubumuzda vermiştik.


Yunanistan 2.Ligi

Doxa Dramas - Pierikos Katerini 1 1.60 Bets10 WON KAZANDI

Doxa evinde çok iyi gitmiyor, ama deplasmanların efendisi ligde eğer deplasman tablosuna bakarsanız birinci sırada olduklarını göreceksiniz. Ama bugün işler biraz değişik, ilk 7 de olmak istyiorlarsa kazanmak zorundalar. Ve zayıf Pierikos önünde yapmaları lazım.

Pierikos hiç bir amacı olmayan takımlardan, Defansları çok zayıf her maç inanılmaz hatalar yapıyorlar. Deplasmanların en kötü takımlarından biri ligde. 1 galibiyet , 4 beraberlik ve 8 mağlubiyetleri var. 1,60 çok yüksek bir gözükmesede bizce günün banko maçlarından.

Dostluk Maçları

AIK - HJK

Bahis Tüyosu: Facebook Grubu Özel WON KAZANDI

Dün özellikle İspanya 2.ligi ve aşağısından verdiğimiz 5 yüksek oranlı tahminden 3 ünde isabet sağladık. Bugünde gün içinde değerlendireceğiz bu tip ligleri ama sadece facebook grubumuzda.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder